Nakliyeci Haberleri

Nakliyeci Haberleri

Elazığ'da ilginç olay

Elazığ'da depremde evleri hasar gören bir aile, eşyalarını zarar görmemesi için nakliyeciye teslim ederek ortadan kayboldu. Bunun üzerine nakliyeci, Kalkan eşyaların sahibine çağrıda buldu.

Dolandırıcılar yakayı ele verdi

Elazığ, Malatya ve Diyarbakır'da nakliyecileri dolandıran şüpheli tutuklandı.

Büyükşehir’den bahar temizliği

Erzurum Büyükşehir Belediyesi, şehir genelinde bahar temizliğine başladı. Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı Temizlik İşleri Şube Müdürlüğü ekipleri, kentin dört bir yanında hummalı bir çalışma yürütüyor. Çevre Temizlik Timleri, 34 araç ve 72 personelle sorumluluk alanında bulunan 247 caddede çalışma yaptı. Ekipler ayrıca çevre yolları olan E-80 Karayolu, Dadaşkent Yolu, Çat Yolu, Abdurrahman Gazi Türbe Yolu, Tortum Yolu, Eski ve Yeni Havaalanı yolları, Sebze ve Meyve Hali, Nakliyeciler ve Hurdacılar Sitesi, Mahallebaşı Semt Garajı ve Şükrüpaşa Semt Garajı'nda da bahar temizliği gerçekleştirdi. Bahse konu bölgelerde caddeleri de temizleyen Büyükşehir'in ekipleri, kendi sorumluluğundaki ana arter ve sokakları da baştan aşağı yıkadı. Çevre Timleri ayrıca, baharın gelmesiyle birlikte yol güzerghındaki orta refüjlerin de bakımını gerçekleştirdi. Yetkililer, İl genelinde yürütülen çevre temizliğiyle ilgili şunları kaydetti: Ekiplerimiz temizlik çalışmasına 7/24 devam ediyor. İlimizde yürütülen bu çalışmada vatandaşlarımızın da desteğiyle kentimizi ter temiz bir hale getiriyoruz. Çevre ve doğa bilincimizi daha duyarlı bir hale getirerek yarınlarımıza daha temiz bir şehir bırakalım.

Elazığlı nakliyeciler Mehmetçik için ücretsiz taşıyacak

Elazığ Nakliyeciler Kamyoncular ve Tırcılar Derneği ve Nakliyeciler Sitesi Kamyon ve Tır Garajından Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) Özgür Suriye Ordusu (ÖSO) ile Afrin'e yönelik yürüttüğü, Zeytin Dalı Harekatına anlamlı destek.

Nakliyecileri şehit eden terörist ölü ele geçirildi

Diyarbakır-Batman karayolunda Mehmet Gürses ve Mustafa Yılmaz adlı nakliyecileri şehit eden terörist Çınar ilçesinde ölü ele geçirildi. 3 işbirlikçisi gözaltına alındı.

Büyükşehir’den bahar temizliği

Erzurum Büyükşehir Belediyesi, şehir genelinde bahar temizliğine başladı. Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı Temizlik İşleri Şube Müdürlüğü ekipleri, kentin dört bir yanında hummalı bir çalışma yürütüyor. Çevre Temizlik Timleri, bünyesindeki makine teçhizatıyla birlikte sorumluluk alanında bulunan 247 caddede çalışma yaptı. Ekipler ayrıca çevre yolları olan E-80 Karayolu, Dadaşkent Yolu, Çat Yolu, Abdurrahman Gazi Türbe Yolu, Tortum Yolu, Eski ve Yeni Havaalanı yolları, Sebze ve Meyve Hali, Nakliyeciler ve Hurdacılar Sitesi, Canlı Hayvan Pazarı, Mahallebaşı Semt Garajı ve Şükrüpaşa Semt Garajı'nda da bahar temizliği gerçekleştirdi. Bahse konu bölgelerde caddeleri de temizleyen Büyükşehir'in ekipleri, kendi sorumluluğundaki ana arter ve sokakları da baştan aşağı yıkadı. Çevre Timleri ayrıca, baharın gelmesiyle birlikte yol güzerghındaki orta refüjlerin de bakımını gerçekleştirdi. Yetkililer, İl genelinde yürütülen çevre temizliğiyle ilgili şunları kaydetti: Ekiplerimiz temizlik çalışmasına 7/24 devam ediyor. İlimizde yürütülen bu çalışmada vatandaşlarımızın da desteğiyle kentimizi ter temiz bir hale getiriyoruz. 'Gelin çevre ve bahar temizliğini hep birlikte yapalım' diyerek kentimizi kirleten, çevresel kirliliğe neden olan etmenlere de izin vermeyelim. Çevre ve doğa bilincimizi daha duyarlı bir hale getirerek yarınlarımıza daha temiz bir şehir bırakalım.

Nakliyecilik sektörü sıkıntı içinde

Elazığ Nakliyeciler Kamyoncular ve Tırcılar Derneği Başkanı Harun Gençtoy, yeni kurulan dernekleri ve nakliyecilik sektörünün yaşadığı sorunlar hakkında bilgiler verdi.

Elazığ'da yeni bir dernek kuruldu

Elazığ Nakliyeciler, Kamyoncular ve Tırcılar Derneği kuruldu.

Elazığ yeni kamyon ve TIR garajına kavuştu

Elazığpark Nakliyeciler Sitesi Kamyon ve Tır Garajı dün yapılan bir törenle açıldı.

Gençtoy’dan Emniyet Müdürü’ne ziyaret

Elazığ Park Nakliyeciler Sitesi Kamyon ve Tır Parkı İşletme Müdürü Harun Gençtoy, Elazığ Emniyet Müdürlüğüne atanan Doğan Cangül’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Nakliyeciler Sitesi büyük imkanlar sunuyor

Elazığ’daki kamyon ve tır parkı sorununa büyük bir ölçüde çözüme kavuşturan ve dağınık halde bulunan nakliyeci esnafını tek çatı altında toplayan Elazığ Park Nakliyeciler Sitesi kamyon ve tır parkı, diğer illerdeki nakliyeciler sitesine örnek oluyor.