TSO'da müşterek meslek komitesi toplantısı yapıldı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Müşterek Meslek Komitesi Toplantısı, Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Meclis Başkanı Sedat Karataş ve Komite Üyelerinin katılımlarıyla gerçekleşti.

TSO'da müşterek meslek komitesi toplantısı yapıldı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan: “Uzun bir sürenin ardından tekrar birlikteyiz. Sizleri şahsım ve Yönetim Kurulum adına selamlıyor, hoş geldiniz diyorum. Seçimlerimizin üzerinden 2 aylık bir süre geçti, yoğun stresli bir dönemi geride bıraktık, artık üyelerimiz için mesai harcama, hizmet verme vaktidir. Sağlık sorunlarım nedeniyle bir süre sizlerden uzak kalmak zorunda kaldım, şimdi çok şükür iyiyim. Önümüzdeki 4 yıllık dönemde yapmayı planladığımız projelerimizle ilgili çalışmalara başladık. Üyelerimize vermiş olduğumuz sözler var. Boşa geçireceğimiz hiçbir günümüz yok.

Odamızı oluşturan en önemli organlar arasında yer alan Meslek Komitelerimiz, çalışmalarımızı üyelerimize anlatan, üyelerimizin sorunlarını bizlere taşıyan organlarımızdır. Bu açıdan sizlere fazlasıyla görev düşmektedir. Sizler bu Odanın can damarlarısınız. Odamızın, başarısı sizlerin başarısıdır. Düzenli üye ziyaretlerinin yapılması en önemli çalışmalarınız arasındadır. Hedeflerimizi, üyelerimize vermiş olduğumuz sözleri yerine getirmenin tek yolu çalışmak, emek vermektir. Bu da tek başına şahsımın ve Yönetim Kurulumuzun işi olmayıp, 14 ayrı sektörü temsil eden seçilmiş Meslek Komitesi üyelerimizin asli görevidir.

Sizlerden hassaten talebim aylık olarak yapacağımız Meslek Komitesi toplantılarına düzenli olarak katılmanız ve sahadaki talepleri üyelerimizin isteklerini bu toplantılarda dile getirmenizdir. Bizler bir bütün olarak varız ve bütün olarak hareket edersek başarıya ulaşacağız.

2022-2026 yıllarını kapsayan hizmet döneminde; Projelerimizi hayata geçirmek için çalışmalarımıza başladık.

e-ticaret projesi: Odamız üyeleri öncelikli olmak üzere şehrimizde faaliyet gösteren tüm esnaflarımızın, ürettiği ve sattığı ürünlerin internet üzerinden tüm Türkiye’ye satışını yapabilmesine olanak sağlayan çalışmamızdır.