150 geçici işçi için kuralar çekildi

Elazığ Belediye Meclisi Mart Ayı Toplantısı'nda alınan karar gereği, belediye bünyesinde geçici olarak istihdam edilmek üzere alınacak 150 erkek işçi noter huzurunda çekilen kura ile belirlendi.

150 geçici işçi için kuralar çekildi
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Bünyamin Eroğlu Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen kura çekimine Elazığ Belediye Başkan Yardımcısı Nazif Bilginoğlu, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü Personel Şefi Neşe Türker, 4. Noter Başkatibi Serkan Özkan ve vatandaşlar katıldı.

Katılımcılar ve noter huzurunda, başvuruda bulunan 3 bin 78 kişinin isminin yazılı olduğu kağıtlar çekiliş torbasına bırakılarak kura çekimi gerçekleştirildi.

Kura çekimi sonucunda belirlenen 150 erkek işçi, 5 ay 29 gün süreyle Elazığ Belediyesi bünyesinde görev yapacak.

BİLGİNOĞLU: "ÇEKİLEN KURAMIZIN HERKESE HAYIRLI OLMASINI TEMENNİ EDİYORUM"

Elazığ Belediye Başkan Yardımcısı Nazif Bilginoğlu yaptığı açıklamada; “Bugün Elazığ Belediyesi bünyesinde 5 ay 29 gün geçici olarak çalıştıracağımız 150 kişinin kurasını 4. Noter Başkatibi Serkan Özkan’ın huzurunda çekiyoruz. Geçici işçi alımına toplamda 3 bin 78 vatandaşımız başvuruda bulunmuştur. Kura sonuçları ise Elazığ Belediyesi web sayfasından ilan edilecektir. Çekilen kuramızın herkese hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi. 

Kura sonuçları, www.elazig.bel.tr/duyurular/ sayfasından ilan edilecektir.