Abdullah Akın'dan seçim sonuçlarına ilişkin açıklama

Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Abdullah Akın, 31 Mart 2024 Yerel Seçimleri sonuçlarına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Abdullah Akın'dan seçim sonuçlarına ilişkin açıklama
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Abdullah Akın, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Öncelikle “31 Mart 2024 Yerel Seçimleri” sonuçlarının hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Hakk’tan diliyorum.

Hepinizin malumu hemşehrilerimiz için çalışma arkadaşlarımızla birlikte 3 ay boyunca gece gündüz demeden, maddi manevi hiç bir şeyden kaçınmadan olağanüstü bir gayretin içerisine girdik. Hamdolsun bu gayretin neticesinde Elazığ merkezde yaklaşık %7 oranında bir oy alarak 12 bin seçmenimizin açık bir desteğini almış bulunuyoruz.

Diğer taraftan Saadet Partisi olarak Merkez Mollakendi Beldesi ve Karakoçan Sarıcan Belde Belediyelerini alarak büyük bir başarı elde etmiş bulunuyoruz. Seçimi kazanan Mollakendi Belediye Başkanımız Sayın Sabri Yılmaz’ı ve Sarıcan Belediye Başkanımız Sayın Ramazan Aydın’ı tebrik ediyorum.

Tüm koşullara rağmen bana açık bir şekilde destek veren ve destek vermek isteyipte gönlü benden yana olan, koşulların el vermemesinden dolayı farklı tercihler yapan seçmenimize teşekkürlerimi arz ediyorum. Çalışmalarımızın kesintiye uğramadan daha büyük bir gayretle devam edeceğini ifade etmek istiyorum. Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum.”