Akın: 'Ben sizlerden emanet oy istemeye geldim'

SP Elazığ Belediye Başkan Adayı Abdullah Akın Muammer Çorbacıoğlu Caddesi, Zırhlıoğlu Pasajı ve Büyük Çarşı esnafını ziyaret etti.

Akın: 'Ben sizlerden emanet oy istemeye geldim'
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Abdullah Akın Muammer Çorbacıoğlu Caddesi, Zırhlıoğlu Pasajı ve Büyük Çarşında esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinledi. Akın çarşıları ücretsiz olarak restore edip eski cazibesine kavuşturup eski  potansiyelini tekrardan ortaya çıkararak esnafın ticari faaliyetlerine katkı sağlamayı hedeflediklerini belirtti.

Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam edeceklerini ve vatandaştan yetki almak için sahada olduklarını ifade eden Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Abdullah Akın" 

"ÇARŞILARIMIZI ÜCRETSİZ OLARAK RESTORE EDECEĞİZ"

Bizim şöyle bir projemiz var. Büyük çarşının içini ve dışını restore edeceğiz.Tekrardan alışveriş merkezi görüntüsüne kavuşturacağız.Bunu belediye marifetiyle ücretsiz yapacağız. Siz o zaman buranın potansiyelini görün, avm gibi olacak. Doğukent - Hilalkent tramvay hattını kapıdan geçireceğiz. Doğu'dan binen tek vasıtasıyla senin burada inebilecek. Hilalkentten binen yine tek vasıtasıyla yine burada inebilecek. Buranın müşteri potansiyeli bambaşka olup, değişecek. Ama bunun içinde yetki lazım"dedi 

"VATANDAŞLARIN HAYATINI KOLAYLAŞTIRMAK İÇİN PROJE ÜRETECEĞİZ"

Her kesime yönelik projelerinin olduğunu aktaran Abdulah Akın"Emeklilerimize yönelik projelerimiz var. Emeklilerimiz'n yüzde 50 indirim alışveriş yapacağı emekli kart'ı çıkartacağız. Bizler emeklilerimizi de düşündük.30 bin kayıtlı işsizimiz var, yeni iş alanları açacağız. Geçim sıkıntısı kalksın diye Halk ekmek fabrikasını kuracağız. Et ve Balık Kurumunu kuracağız.Eti, sütü, tereyağını ve peynirini inşallah sizlere uygun fiyata arz edeceğiz. Emekli kartımızı çıkartacağız. Anlaşmalı yerlerde yüzde 50 indirimli alışveriş yapabileceksiniz. Doğukentten binen istediği gibi Hilalkente gidebilecek. Hilalkentten binen şehir hastanesine kadar gidebililecek. Ayrıca gazi caddesimizden geçecek. Sizin iş potansiyeliniz ve müşterileriniz hat safhaya çıkacak. Tek vasıtasıyla çok rahat gelip gidebileceksiniz"diye konuştu. 

"VERDİĞİNİZ EMANET SAHİP ÇIKACAĞIM"

Seçilmesi halinde verilen desteğe sahip çıkmak için çalışacağını aktaran" Kardeşlerim oylar bir amenettir. Siz birimlerine emanet verdiniz. Onlar kıymetini bilmiş olabilir, bilmemiş olabilir. Ama ben sizlerden oy emanet istemeye geldim. Sizler bana bu emaneti verirseniz ben bunun kadrini ve kıymetini bilirim. Ve sadece size hizmet ederim. Sizin çocuklarınıza , torunlarınıza ve yiğenlerinize hizmet ederim. Hepinize teşekkürlerimi arz ediyor saygı ve sevgiyle selamlıyorum"diye sözlerini sonlandırdı.