Başkan adayı Akın: 'Belediyecilik İstişare işidir'

Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Abdullah Akın seçim ziyaretleri kapsamında Grup Başkan Vekili ve İstanbul Milletvekili Bülent Kaya ile birlikte çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Başkan adayı Akın: 'Belediyecilik İstişare işidir'
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Abdullah Akın, bir dizi ziyaretler için Elazığ'a gelen Saadet Partisi TBMM Grup Başkan Vekili ve İstanbul Milletvekili Av. Bülent Kaya ve beraberindeki heyet ile birlikte Elazığ İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ali Şiş ve Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ'ı ziyaret ettiler.

Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Abdullah Akın “Grup Başkan Vekili ve İstanbul Milletvekili Av. Bülent Kaya ile birlikte Elazığ İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ali Şiş ve Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ'ı ziyaret ettik. Şu da bir gerçektir ki belediye başkanı ben her şey de patronum diyemez. Elbette bu işler istişare, karşılıklı konuşma işi, inşallah istişare ile hizmetlerimizi yapacağız“ dedi.

Saadet Partisi Türkiye Büyük Millet Meclisi Grup Başkan Vekili ve İstanbul Milletvekili Av. Bülent Kaya, “Bizde bugün Abdullah başkanımıza destek için Elazığ'a geldik. Abdullah bey sevdiğimiz, değer verdiğimiz vizyonlu bir başkanımız. Hem Abdullah başkanımıza destek hem de sizleri ziyaret edip hayırlı Ramazanlar dileyip kolaylıklar dilerim “diye konuştu.

Elazığ İl Özel İdaresi ve Elazığ Ticaret Borsası birimlerini ziyaret eden Saadet Partisi heyeti çalışanlarla hasbihal ettikten sonra Ramazan-ı Şeriflerini tebrik ettiler.