Başkan adayı Akın'ın projelerine vatandaştan tam destek

Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Abdullah Akın, esnaf ve vatandaşlar ile bir araya geldi.

Başkan adayı Akın'ın projelerine vatandaştan tam destek
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Abdullah Akın, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Akın seçim ziyaretleri kapsamında İcadiye Mahallesi’ni ziyaret etti. Esnafı ve vatandaşları ziyaret eden Akın, Elazığ için hazırladığı 40 stratejik 10 tamamlayıcı projeleri hakkında vatandaşlara bilgi verdi.

Başkan adayı Akın'ın projelerine vatandaştan tam destek

AKIN: "HER YERDE SU VAR. BİR SU FABRİKAMIZ YOK"

Akın yaptığı açıklamada; “Kaynak suyu fabrikası projemiz ile Elazığ’ın değerlerini Elazığ’da tutacağız. Esnaflarımız görüyoruz hep yabancı firmaların sularını satıyor. Niye Elazığ’ın suyunu satmayalım. Maden’de, Sivrice’de Palu’da her yerde su var. Bir su fabrikamız yok. Gidip yabancı firmalara kurdurdular o fabrikayı ama bizim insanımız kuramıyor. Kuramadığı için de işsizlik artıyor.”

Başkan adayı Akın'ın projelerine vatandaştan tam destek

AKIN: "ELAZIĞ'DA KAYITLI 30 BİN İŞSİZ VAR. BİZ BUNU BİTİRMEK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ"

Belediye Başkan Adayı Abdullah Akın açıklamalarının devamında şu ifadeleri kullandı; “Elazığ’da kayıtlı 30 bin işsiz var birileri çıkmış hala ahlak yok diyor. İşsiz genç evlenemez aile kuramaz bu yüzden de gündelik zevklerin peşine düşer ve ahlak bu yüzden yok olur. Ahlak, ahlak diyerek ahlak oturmaz ahlakın gereğini yerine getirmemiz gerekir. Tesisler kuracaksınız projeler hazırlayacaksınız ki o gençler iş bulsun yuva kursun. Bizler inşallah bu sorunları çözmek için projeler hazırladık.”

Her gittiği yerde vatandaşların projelerini dikkatle dinlediği Belediye Başkan Adayı Akın’a kentte teveccüh artıyor.