Başkan adayı Duran'dan resmi kurum ve esnaf ziyareti

FIBA Avrupa Kupası Yarı Finali ilk maçında Bahçeşehir Koleji, Pallacanestro Varese'ye deplasmanda 81-80'lik skorla mağlup oldu.

Başkan adayı Duran'dan resmi kurum ve esnaf ziyareti
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Başkan Adayı Duran, seçim çalışmaları kapsamında resmi kurum ve dernek ziyaretlerinde bulunarak Çayda Çıra Mahallesinde işletmeleri ziyaret ederek esnaflarla bir ara geldi.

ELAZIĞ HAVALİMANI ZİYARETİ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Belediye Başkan Adayı Av. Coşkun Çağlar Duran, resmi kurum ziyaretleri kapsamında beraberinde ki heyet ile birlikte Elazığ Havalimanı Müdürü Zeynel Abidin Görür ve personelleri ziyaret ederek, ‘’Gençlik Kolları Başkanımız Sinan Akkoç, İl Genel Meclis Üyesi ve Belediye Meclis Üyesi Adaylarımız ile birlikte, Elazığ Havalimanı Müdürü  Zeynel Abidin Görür ve kurum çalışanlarını ziyaret ettik. Nazik misafirperverliklerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum.

DURAN'DAN DSİ 9. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ'NE ZİYARET

Elazığ Havalimanı ziyaretinin ardından Başkan Adayı Duran, Gençlik Kolları Başkanımız Sinan Akkoç, İl Genel Meclis Üyesi ve Belediye Meclis Üyesi Adaylarımız ile birlikte,  DSİ 9. Bölge Makine İkmal Şube Müdürü Şenol LALE ile 12. Sondaj Şube Müdürü İsmail KASAP ve kurum çalışanlarını ziyaret ederek, ‘’ Misafirperverliklerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum’’ dedi.

DERNEK ZİYARETİNDE DURAN'A YOĞUN İLGİ

DURAN, Gençlik Kolları Başkanı Sinan Akkoç, İl Genel Meclis Üyesi ve Belediye Meclis Üyesi Adayları ile birlikte, Palu Gökdere Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği'ni ziyaret ederek, Dernek Başkanı Abdullah Ataş ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldik. 

ELAZIĞ HALK EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİNDEN SICAK KARŞILAMA

İl Genel Meclis Üyesi ve Belediye Meclis Üyesi Adayları ile birlikte, Palu Gökdere Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği ziyaretinin ardından Başkan Adayı Duran, Elazığ Halk Eğitim Müdürü Kenan TABAR ve kurum çalışanlarını ziyaret etti.. 

BAŞKAN ADAYI DURAN'DAN ESNAF ZİYARETİ

Başkan Adayı DURAN, son olarak Gençlik Kolları Başkanı Sinan Akkoç ,İl Genel Meclis Üyesi ve Belediye Meclis Üyesi Adayları ile birlikte, Cumhuriyet Mahallesindeki esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ederek, ‘’  Bizleri hoş sohbetleri ile karşılayan, destekleyen hemşehrilerimize teşekkür eder, esnafımıza hayırlı, bereketli kazançlar dilerim’’ ifadelerini kullandı.