CHP Başkan Adayı Duran, seçim çalışmalarını sürdürüyor

CHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Av. Coşkun Çağlar Duran, seçimlere sayılı günler kala çalışmalarını yoğunlaştırdı.

CHP Başkan Adayı Duran, seçim çalışmalarını sürdürüyor
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Şehrin dört bir yanında toplumun tüm kesimleriyle buluşarak sorunları ve talepleri dinleyen Başkan Adayı Duran, yurttaşlardan yoğun bir ilgi görüyor. Başkan Adayı Duran, ziyaretleri kapsamında yurttaşlarla da bir araya gelip sohbet ederek dertlerini dinledi, sorunlar ve çözümlere ilişkin istişarelerde bulundu.

DURAN'DAN ZAFER PARTİSİ'NE ZİYARET

CHP Elâzığ Belediye Başkan Adayı Av. Coşkun Çağlar Duran, Gençlik Kolları Başkanı Sinan Akkoç, İl Genel Meclis Üyesi Adayları ve Belediye Meclis Üyesi Adayları ile birlikte, Zafer Partisi Elazığ İl Başkanlığını ziyaret ederek, İl Başkanı Onur Omrak ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle bir araya gelerek, ‘’Misafirperverliklerinden dolayı kendilerine teşekkür ederim’’ dedi.

AFAD İL MÜDÜRLÜĞÜ'NE ANLAMLI ZİYARET

Zafer Partisi’ni ziyaretinin ardından Başkan Adayı Duran, Elazığ İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü’nü (AFAD) Gençlik Kolları Başkan Sinan Akkoç, İl Genel Meclis Üyesi Adayları ve Belediye Meclis Üyesi Adayları ile birlikte, İl Afet ve Acil Durum Müdürü Cafer Giyik ve kurum çalışanlarını ziyaret etti. 

Duran, "Misafirperverliklerinden ve hoş sohbetlerinden ötürü kendilerine teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum" dedi.

Duran, AFAD ziyaretinin ardından İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nü Gençlik Kolları Başkanı Sinan Akkoç, İl Genel Meclis Üyesi Adayları ve Belediye Meclis Üyesi Adayları ile birlikte ziyaret ederek, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yiğit ve kurum çalışanlarıyla bir araya geldi.