'Doğukent Hilalkent Tramway hattı kapınızın önünden geçecek'

Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Abdullah Akın, 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında kamu kurum ziyaretlerine devam ediyor. 

Youtube Kanalı
Youtube Kanalı
Abone Ol
'Doğukent Hilalkent Tramway hattı kapınızın önünden geçecek'
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Abdullah Akın resmi kurum ziyaretlerine devam ediyor. Belediye Başkan Adayı Akın bu kapsamda teşkilat mensupları ile birlikte Devlet Su İşleri (DSİ) 9. Bölge Müdürlüğü çalışanlarını ziyaret ederek projeleri hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Akın "Memleketimizi kalkındıracak hizmetlerimiz olacak, bu işler için yetki lazım, inşallah sizden yetki alabilirsek hepsini yapacağız “dedi.

Yaptığı ziyareti ile ilgili  değerlendirmelerde bulunan Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Adayı Abdullah Akın “Belediye seçimlerine az bir süre kaldı, kamu kurumlarına da destek ziyaretlerine devam ediyoruz. Bugün sizleri ziyaret edip projelerimiz hakkında sizi bilgilendirmek istedik. İnşallah güzel ve hayırlı hizmetler yapacağız. Bir kesim hakikaten projelerimizi ciddi manada benimsiyor.

Çünkü sizler yararlı olanı hep maksimize edenlersiniz. Elâzığ’ın tüm kahvehaneleriniz gezdik. Şimdi sıra kurumlarımızda. Memleketimizi kalkındıracak hizmetlerimiz olacak. Kapınızın önünden Doğukent ve Hilalkent tramvay hattımız geçecek. Tüm bu işler için yetki lazım, inşallah sizden yetki alabilirsek projelerimizi yapacağız “diye konuştu.

'Doğukent Hilalkent Tramway hattı kapınızın önünden geçecek'

Kurum personeli ve vatandaşlar Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Abdullah Akın'a seçimlerde başarılar diledi.