MHP'de 'Birlik ve Beraberlik' toplantısı

MHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Murat Aygen, MHP Elazığ İl Başkanı Yunus Bal'ın ev sahipliğinde geçmiş dönem MHP ve Ülkü ocakları il başkanlarıyla bir araya geldi.

MHP'de 'Birlik ve Beraberlik' toplantısı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Elazığ’ın önde gelen siyasi figürleri, şehrin geleceği için yapılan bu toplantıda bir arada hareket etmenin önemini vurguladılar.

Buluşma, geçmiş dönemlerde görev yapmış MHP ve Ülkü Ocakları'nın il başkanlarını da bir araya getirdi. MHP'nin şehir ve ülke politikası hakkında fikir alışverişinin yapıldığı toplantıda, yerel seçim stratejileri ve şehrin ihtiyaçlarına yönelik projeler masaya yatırıldı.

MHP Elazığ Belediye Başkan adayı Doç. Dr. Murat Aygen toplantıda yaptığı konuşmada, "Elazığ’ımızın daha iyi yerlere gelmesi için atılacak her adım, bizler için son derece kıymetlidir. Partimizin tecrübeli isimleriyle birlikte, Elazığ için hazırladığımız projeleri gözden geçirdik ve şehrimizin geleceği adına birlikte hareket etme kararlığını tekrar teyit ettik" dedi.

İl Başkanı Yunus Bal ise, “Bugün burada, Elazığ’ımız için fikir birliğine vardığımız pek çok konu oldu. Partimizin değerli büyükleri ile yapılan bu tür toplantılar, şehrimiz ve partimiz için büyük önem taşımaktadır” ifadelerini kullandı.

Toplantı sonrasında sosyal medyada paylaşılan fotoğraflarda, toplantı katılımcılarının birlik ve beraberlik mesajları verdiği görüldü. Seçim sürecinin hız kazandığı şu günlerde MHP Elazığ teşkilatı, birlik beraberlik içinde seçim çalışmalarına devam edeceklerini belirtti.