MHP heyetinden önemli ziyaretler

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ teşkilatı, yoğun bir tempoda saha çalışmalarına devam ediyor.

MHP heyetinden önemli ziyaretler
TAKİP ET Google News ile Takip Et

MHP Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Murat Aygen, beraberinde MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, MHP Elazığ İl Başkanı Yunus Bal ve Merkez İlçe Başkanı Vahit Erkan ile birlikte Bingöllüler Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği'ni ziyaret etti.

MHP heyetinden önemli ziyaretler

Gerçekleştirilen bu samimi ziyarette, bölgesel kalkınma, eğitim ve sosyal dayanışma gibi konular ele alındı. Doç. Dr. Murat Aygen, MHP’nin Elazığ için hazırladığı yerel politikaları dernek üyeleriyle paylaştı. Şehrin eğitim ve kültürel birikimine vurgu yapan Aygen, MHP olarak bu alanlarda gerçekleştirmeyi planladıkları projeleri anlattı.

Milletvekili Semih Işıkver, dernek ile oluşturulabilecek iş birliklerinin Elazığ’ı nasıl daha ileriye taşıyabileceğinin üzerinde durdu. İlçe ve il teşkilatının desteği ile çeşitli sosyal projelerin hayata geçirileceğinin altını çizdi.

MHP heyetinden önemli ziyaretler

İl Başkanı Yunus Bal ise, MHP'nin her zaman milli ve manevi değerlere önem verdiğini, eğitim ve kültüre yapılan yatırımların bu değerlerin korunması ve geliştirilmesinde kritik rol oynadığını belirtti. 

Bingöllüler Derneği Başkanı Ali Barhturmuş, ve üyeleri, MHP teşkilatının bu nazik ziyaretinden ve bölge insanının yaşam kalitesini arttırmaya yönelik taahhütlerinden ötürü teşekkür etti. Dernek başkanı, bu tür ziyaretlerin hem fikir alışverişinde bulunmak hem de toplumsal dayanışmayı pekiştirmek adına büyük önem taşıdığını vurguladı.

MHP heyetinden önemli ziyaretler

Elazığ’da siyasetin sıcak gündemi içinde gerçekleşen bu ziyaret, MHP’nin seçim dönemindeki etkinliklerine dair örnek teşkil etmekte. Parti, ilerleyen günlerde de benzer ziyaretler ve çalışmalarla seçmenle buluşmayı sürdüreceğini duyurdu.

MHP heyetinden önemli ziyaretler

MHP HEYETİNDEN PALU-DER’E ZİYARET

Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan adayı Doç.Dr. Murat Aygen, MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver ve MHP Elazığ İl Başkanı Yunus Bal, Palu Kültür ve Dayanışma Derneği’ni (PALU-DER) ziyaret etti.

Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan adayı Doç. Dr. Murat Aygen, MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, MHP Elazığ İl Başkanı Yunus Bal ve MHP Merkez İlçe Başkanı Vahit Erkan kentin sosyal dokusuna değer katan kurum ve dernekleriyle buluşmalarını sürdürüyor.  Bu kapsamda MHP heyeti geçmişten günümüze Elazığ kültürünün önemli parçalarından birini oluşturan Paluluların birlik, beraberlik ihtiyacını desteklemek adına PALU-DER ile bir dizi görüşmelerde bulundu.

MHP heyetinden önemli ziyaretler

Ziyaretin amacı, hem bölgesel sorunları ve beklentileri yerinde dinlemek hem de MHP'nin Elazığ'da yürüttüğü çalışmalar ve projeler hakkında bilgi vermek oldu. Görüşmede, dernek üyeleri ile keyifli bir sohbet gerçekleşirken, Elazığ’ın ve Palu’nun sosyal ve ekonomik anlamda karşılaştığı zorluklara yönelik görüş alışverişi yapıldı.

MHP Elazığ Milletvekili Semin Işıkver, yaptığı konuşmada, birlik ve beraberliğin önemini vurgularken, MHP’nin her zaman halkın yanında olduğunu söyledi. İl Başkanı Yunus Bal ise, parti olarak yerel kültürleri ve dernekleri desteklemenin önemine değinerek, bu tür ziyaretlerin sık sık tekrarlanacağını belirtti.

MHP heyetinden önemli ziyaretler

Doç. Dr. Murat Aygen ise Elazığ Belediye Başkanlığına aday olarak, şehrin ihtiyaçlarına yönelik projeleri ve vizyonunu dernek üyeleri ile paylaştı. Aygen, üretken belediyecilik anlayışının, insan odaklı ve şeffaf olacağını, kültürel değerlere saygı gösteren, kapsayıcı politikalarla hareket edeceğini vurgulayarak “Sayın vekilimizle sırt sırta veririz teşkilatımızın koordinesinde bu şehri bayrak şehir marka şehir yaparız.” diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından, Dernek Başkanı Fadıl Ülgen ve üyeleri tarafından MHP heyetine teşekkür edildi. PALU- DER’in, Elazığ’daki sosyal yaşantıya katkılarından dolayı takdir edildiği ve ziyaretin bölge halkına olan güvenin pekişmesinde önemli olduğu belirtildi. 

Ziyaret, verimli diyaloglar ve karşılıklı iyi niyet temennileriyle son buldu.