Milletvekili Adayı Akın'ın Kapalı Çarşı temasları

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ 2. Sıra Milletvekili Adayı Abdullah Akın, Kapalı Çarşı esnafını ziyaret ederek, esnaflarla bir araya geldi.

Milletvekili Adayı Akın'ın Kapalı Çarşı temasları
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)  Elazığ 2. Sıra Milletvekili Adayı Abdullah Akın,

“Elazığ’ın her yerinde maalesef tablo aynı, esnafımızın işleri çok düşmüş durumda bu hemen anlaşılıyor. Vatandaşta alım gücü kalmadığı için temel ihtiyaçları dışında bir şeye yönelemiyor. Bazen temel ihtiyacını bile karşılayamıyor. Nasıl karşılasın ki!

200 TL ilk çıktığında 130 dolarken şimdi 10 dolara düşmüş durumda. Paranın değeri kalmadı. Vatandaş alışveriş yaparken yanında bir deste parayla gezmesi lazım ki alışveriş yapsın.

Biz inşallah yapacağımız projelerle, alacağımız tedbirlerle bu çarşının yine eski günlerdeki gibi iş potansiyelini en iyi seviyeye getireceğiz. Bu memleketin sorunları slogan atmakla çözülmez. Bilgi, birikim ve projeyle çözülür.

Birileri parti amblemlerini kendine kalkan yapıp milletimize en büyük kötülükleri yapıyor. Bunu vatandaşımız çok net görüyor. Ben inanıyorum bu seçimde vatandaşımızın gönlüde, oyu da bizden yanadır. Bu sefer milletimizi aldatamayacaklar.” dedi.