Milletvekili Nazırlı, çalışmalarına devam ediyor

AK Parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı, seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Milletvekili Nazırlı, çalışmalarına devam ediyor
TAKİP ET Google News ile Takip Et

AK Parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı'nın seçim çalışmaları kapsamında Ağın ve Yurtbaşı bölgelerine gerçekleştirdiği ziyaretler, bölge halkı tarafından büyük bir ilgi ve coşkuyla karşılandı.

Ağın'da, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Nazırlı, bölgenin kalkınması için AK Parti'nin vizyonunu ve projelerini vatandaşlarla paylaştı.

Sorunları dinleyerek çözüm önerilerini aktaran Nazırlı, "Ağın'ın her köşesini kalkındırmak için var gücümüzle çalışacağız" dedi.

Yurtbaşı ziyaretinde ise, Nazırlı, yerel yönetimlerle iş birliği içinde yürütülecek projeleri ve hedefleri anlattı. Vatandaşların sorularını yanıtlayarak, görüş ve önerilerini dikkatle not aldı. "Yurtbaşı'nın potansiyelini en iyi şekilde değerlendireceğiz ve halkımızın refah seviyesini yükselteceğiz" şeklinde konuştu.

Her iki bölgede de sıcak ve samimi bir atmosferde geçen ziyaretler, Nazırlı'nın halkla iç içe olma anlayışını ve bölge halkının Nazırlı'ya olan teveccühünü gösterdi. Gece geç saatlere kadar süren bu ziyaretlerde, Nazırlı'nın halkın her kesimiyle birebir ilgilenmesi, dertlerine ortak olması ve çözüm yolları araması, halkın takdirini topladı.

Nazırlı, ziyaretlerini şu sözlerle özetledi: "Bu ziyaretler, bizim için sadece seçim çalışması değil, aynı zamanda halkımızla buluşma, sesini duyma ve gönüllere dokunma fırsatı. Ağın ve Yurtbaşı'nın her bir ferdiyle kucaklaşarak, hemşehrilerimizin desteği ve duasıyla Elazığ'ımız için daha güzel yarınlar inşa edeceğiz." Bu ziyaretlerin ardından, Nazırlı'nın seçim çalışmalarına olan ilginin daha da arttığı ve vatandaşların beklentilerinin karşılanacağına olan inancının güçlendiği gözlemlendi.