Milletvekili Nazırlı çalışmalarını sürdürüyor

AK Parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı, iş insanı Muhammed Kaya'nın işletmesine hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu.

Milletvekili Nazırlı çalışmalarını sürdürüyor
TAKİP ET Google News ile Takip Et

İş insanı Muhammed Kaya'nın işletmesine hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunan Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı, hayırlı olsun temennisinde bulunarak "Rabbim hayırlı ve bol kazançlar versin" dedi.

Cuma namazını İzzetpaşa Camii'nde kılan Nazırlı namaz sonrasında vatandaşlarla birlikte sohbet etti.

Milletvekili Nazırlı seçildiği günden beri yürütmüş olduğu "Elazığ İçin Nöbetteyim" programı kapsamında bu hafta ki nöbet yeri olan Çatalçeşme Mahallesine gitti.

Çatalçeşme Mahallesin'de AFAD, Çevre Şehircilik ve Milli Eğitim ve Aile ve Sosyal Yardımlaşma kurumlarının yetkilileriyle birlikte Nazırlı, vatandaşların sorunlarını dinledi.

Nazırlı, vatandaşların aktardığı sorunları gerek kurum müdürleri ile gerekse kendi bağlantılarını kullanarak çözmeye çalıştı.

Çatalçeşme programı hakkında konuşan Milletvekili Nazırlı, "Çatalçeşme Mahalle buluşmamızda hemşehrilerimiz ile bir araya geldik. Hem dinledik hem de hemşehrilerimizin samimiyeti ile dinledik." dedi.

Milletvekili Nazırlı Çatalçeşme'de ki programının ardından Çatalçeşme Muhtarı Ömer Güneş'i makamanda ziyaret etti.

NAZIRLI'DAN TEŞKİLAT ZİYARETİ

AK Parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı AK Parti teşkilat üyeleri olan Tahsin Demirbağ ve Mehtap Yıldırım'ı iş yerinde ziyaret etti. Ziyaretlerini sosyal medya hesabı olan X üzerinden paylaşan Nazırlı

"Enerjimizin ve çalışma azmimizin kaynağını merak edenler, teşkilatımızın gece gündüz demeden çalışan her bir ferdine bakabilirler." şeklinde paylaştı.

KADINLAR İÇİN NÖBET

AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Burcu Tüver ile birlikte Şahinkaya Mahallesin'de kadınların sorunlarını dinleyen Milletvekili Nazırlı AFAD, Çevre Şehircilik ve Milli Eğitim ve Aile ve Sosyal Yardımlaşma kurumlarının yetkilileriyle birlikte dinledi. Nazırlı vatandaşların aktardığı sorunları gerek kurum müdürleri ile gerekse kendi bağlantılarını kullanarak çözmeye çalıştı.

Nazırlı " Her şehrimizin bir değeri olan hanım kardeşlerimize özel buluşmamızı gerçekleştirdik.

Şehrimize daha fazla hizmet edebilmek adına vizyonumuza kazandırdığınız katkılar için her birinize teşekkür ediyorum." ifade etti.

ŞEHİT AİLELERİNE ZİYARET

Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Burcu Tüver ile birlikte şehit babaları Sayın Hulusi Yıldırım ve Sayın Hasan Adıgüzel'i evlerinde ziyaretlerde bulundu.

Sosyal Medya hesabı X üzerinde Milletvekili Nazırlı," Şehitlerimizin emaneti olan ailelerimizi ziyaret etmek, onlara olan minnet ve şükranımızın nişanesidir. Vatan için canlarını feda eden şehitlerimizin aileleri ile hemhal olmak bizim için onurdur." ifadeleri ile paylaştı.

ÇEVRE ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİNE ZİYARET

Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı, Ağın Kaşpınar köyü muhtarı Şükran Doydu ile birlikte Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Hikmet Şişecioğlu'na gerçekleştirdikleri ziyarette Kaşpınar köyünün sorunları ile alakalı detaylı bir görüşme gerçekleştirildi.