'Particiliği bir kenara bırakıp adayın liyakatine ve projelerine bakmak lazım'

Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan adayı Abdullah Akın, seçim çalışmaları kapsamında adliye personellerini ziyaret etti.

'Particiliği bir kenara bırakıp adayın liyakatine ve projelerine bakmak lazım'
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Başkan adayı Abdullah Akın, seçim çalışmalarını kamu  kurumları ziyaretleri ile devam ediyor.

Akın, bu kapsamında Elazığ adliyesi personellerini ziyaret ederek projelerini ve hedeflerini anlatıp ilgi ve misafirperverlikleri için teşekkürlerini iletti.

Vatandaşların bu seçimde particilikten ziyade projeye ve liyakate odaklanması gerektiğini ifade eden Abdullah Akın, "Seçim çalışmalarımız kapsamında kamu kurumlarımızı ziyaret etmeye devam ediyoruz. Seçimlere 13-14 gün gibi az bir zaman kala bugün de sizleri ziyaret edip desteğinizi istemeye geldik. Şehrimizi bölgesin de marka şehir yapacak projelerimiz var. Sizler gibi rasyonel, objektif ve realist düşünen düşünen hemşehrimizden destek açısından ciddi manada beklentimiz yüksek. Birileri A partisi mi? B partisi mi olsun derken, hakikatten bir kısım vatandaşımızda var ki hangi aday daha liyakatli, daha iyi projeleri var şeklinde düşünüyor. Bundan dolayıdır ki hepinizden destek istirham ediyorum.Şehri 2 aydır karış karış gezerek vatandaşlarımıza projlerimizi anlatıp desteklerini istiyoruz." dedi.

Adliye personeli Belediye Başkan Adayı Abdullah Akın'a seçimlerde başarılar diledi.