Septioğlu'na tarihi karşılama

Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu, bugün Elazığ'a geldi.

Septioğlu'na tarihi karşılama
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu, Elazığ Havalimanı’da tarihi bir kalabalık ve coşkuyla karşılandı.

Septioğlu'na tarihi karşılama

Elazığ Havalimanı’nda toplanan binlerce kişiye hitap eden Faruk Septioğlu, “Bizleri bu soğuk kış gününde bağrına basan siz değerli hemşehrilerimize ne kadar teşekkür etsek azdır. Biz 94 ruhu ile Elazığ’da yeniden sandıkları patlatacak ve göreve geleceğiz. Kendine çalışan değil, kentine çalışan bir belediyecilik anlayışı ile bu aziz şehre ve insanlarına hizmet edeceğiz." dedi.

YENİ BİR SAYFA AÇACAĞIZ

Elazığ Belediyesinin tüm sorunlarına vakıfız. Bunların çalışmalarını yapacağız.

Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu, Elazığ'a gelirken uçaktan aşağıya baktım. Her yer bembeyazdı. Biz de belediyecilikte beyaz bir sayfa açacak ve ilimize hizmet edeceğiz. Bugün burada ki bu coşku, geçmişte sizlere yaptığımız hizmetlerin bir karşılığının coşkusudur.  İlimize ve insanlarımıza hizmette hiçbir alanda eksik kalmayacağız. 94 ruhunu canlandıracağız. Lafla değil icraatla beledi hizmetlerini vereceğiz." ifadelerini kullandı.

Septioğlu'na tarihi karşılama

94 RUHU YENİDEN BAŞLIYOR

Yeniden Refah Partisi Teşkilat Başkanı Nurettin Gül de, "Burada 94 ruhunu yeniden gördüm. 94 yılında bize yüzde 4 oy alamazsınız demişlerdi, biz sandıkları patlattık ve belediyelerin büyük bölümünü kazandık. Bugün burada yine aynı ruhu görüyorum. Aynı aşkla, aynı coşkuyla çalışacağız ve sandıkları yeniden patlatacağız. Bizden sonra 4 çeşit belediyecilik yapıldı: Rantçı belediyecilik, heykelci belediyecilik, örgütçü belediyecilik, yandaşçı belediyecilik. 31 Mart’tan sonra biz bunları elimizin tersi ile itecek ve ahlaklı belediyecilik anlayışı ile hizmet vereceğiz. Kendine değil, kentine çalışan bir belediyecilik hizmeti verilecek." şeklinde konuştu.

GAZİ CADDESi'NDE KONVOYUN ÖNÜ KESİLDİ

Konuşmaların ardından Yeniden Refah Partisi’nin binlerce araçtan oluşan konvoyu Elazığ şehir merkezine doğru hareket etti ve 2 saatlik bir sürede ancak şehir merkezine geldi.

Gazi Caddesi’nde vatandaşlar tarafından konvoyun önü kesilmesi üzerine Faruk Septioğlu yeniden otobüsün üzerine çıkarak toplanan kalabalığa hitap etti.

Faruk Septioğlu burada yaptığı konuşmada her zaman diklenmeden dik durduklarını ifade ederek, Elazığlı hemşehrilerimiz her türlü hizmetin en iyisine layıktır. Bunu da 31 Mart’tan sonra hep birlikte gerçekleştireceğiz inşallah. Sizlere bu karşılamanızdan dolayı teşekkür ediyorum. Elazığlılar yiğittir, merttir, yüreklidir.” dedi.