'Sizin desteğinizle seçimi mutlaka kazanacağız'

Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Abdullah Akın, kamu kurum ziyaretlerine devam ediyor.

'Sizin desteğinizle seçimi mutlaka kazanacağız'
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Abdullah Akın seçime sayı günler kala kamu kurum ziyaretlerine aralıksız devam ediyor. Akın bu kapsamında Elazığ Defterdarlığını ziyaret ederek kurum çalışanlarına projeleri hakkında bilgilendirmelerde bulunarak seçimlerde destek istedi. 

Seçim çalışmaları kapsamında kurum ziyaretlerine aralıksız devam ettiğini ifade eden Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Abdullah Akın"Şehrimiz için vizyon projeleri oluştururken vatandaşlarımızın fikirleri ve önerilerini dikkate alacağız. Tüm bu işler yetkiyle olur onun için sizlerden destek istiyorum. Sabah, akşam, kar ve kış demeden 3 aydır sahadayız. Kamu kurumlarımızı Ramazan ayına bırakmıştık. Şimdi de memurlarımızı ziyaret ederek projelerimizi takdim edip desteğini istiyoruz. Bizler için bir oyunuzun bile çok büyük bir değeri var. Bir ümit doğdu mutlaka bu seçimi alacağız seçim arefesinde bu konuda desteklerinizi bekliyoruz. Memleketimiz için güzel yatırımlarımız olacak. Bize yetki verdiğiniz andan itibaren bu projeleri uygulayacağız. Hemşehrilerimize kendimizi bir, iki defa tanıtabilmişsek bu konuda kendimizi başaralı sayıp başımızı yastığa rahat olarak koyuyoruz"diye konuştu.

Defterdarlık personeli projelerini dinlediği Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Abdullah Akın'a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek seçimlerde başarılar diledi.