Son Dakika 23, 11 yaşında

İnternet haberciliğinde bir marka değer kimliği kazanan Son Dakika 23, 11. yaşını kutluyor.

Son Dakika 23, 11 yaşında
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Güncel, tarafsız ve ilkeli habercilik anlayışını ilke edine Son Dakika 23, 11. Yılını doldurdu. 30 Nisan 2013'te kurulan ve her geçen gün güçlenen altyapısıyla, Elazığ özelinden başlayarak, bölgesel ve ulusal gelişmeleri anlık olarak takipçileriyle paylaşan Son Dakika 23, yıllardır bölgenin önde gelen internet haber siteleri arasında yer alıyor.

Son Dakika 23 İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Hasan Bak, takipçilerinin desteğiyle Elazığ'ın bir marka değeri olmanın haklı gururunu yaşadıklarını ifade ederek, "Dijital dünyanın hızlı gelişim serüvenine ortak olarak 11. Yılımızda çok önemli bir başarıya ulaştık.

Rutin habercilik anlayışından öte şehrin menfaatleri ve öncelikleri, vatandaşların beklentileri doğrultusunda hep bir adım önde olmayı kendimize ilke edindik. 'Halkın sesi ve gözü olmak' kavramına hak ettiği anlamı yükledik. Önceliğimiz her zaman şehrimiz ve insanımız oldu. Bugün geldiğimiz noktada dik duruşumuzla halkımızın nezdinde güvenilir bir noktada yer almanın mutluluğunu yaşıyoruz. Aynı zamanda ülke genelinde de takip edilen bir haber sitesi olma kimliğini kazandık.

Geride bıraktığımız 11 yılda olduğu gibi gelecekte de eğilmeden, millet menfaatini önceleyerek aynı çizgide yolumuza devam edeceğiz. Bu süreçte birlikte çalıştığımız çalışma arkadaşlarımın her birine teşekkür ediyorum. Ve elbette bu yolculuğumuzda en büyük gücümüz olan takipçilerimize sonsuz teşekkür ediyorum. Sevgiyle, dürüstlükle ve samimiyetle nice 11 yıllara…" dedi.