Yasemin Açık'ın Seçim Koordinasyon Merkezi Pazar Günü açılıyor

Elazığ Bağımsız Milletvekili Adayı Prof. Dr. Yasemin Açık'ın Seçim Koordinasyon Merkezi Pazar Günü Saat 14.00'de Tofaş Kavşağında açılacak.

Yasemin Açık'ın Seçim Koordinasyon Merkezi Pazar Günü açılıyor
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Elazığlıların bağrına bastığı gittiği her yerde büyük bir sevgi seliyle karşılanan yıllardır 7’den 70’e tüm gönüllere dokunan Bağımsız Milletvekili Adayı Prof. Dr. Yasemin Açık’ın Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışı gerçekleştirilecek.

Seçim süreci boyunca Elazığlı sevenlerini ağırlayacak olan merkezde çalışmalar tamamlandı ve açılışa hazır hale getirildi.

Bağımsız Aday Prof. Dr. Yasemin Açık’ın Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışı 16 Nisan Pazar Günü saat 14.00’de gerçekleştirilecek. 

Seçim Koordinasyon Merkezi Ataşehir Mahallesi Tofaş Kavşağı altı Migros karşısında açılacak. 

"SKM AÇILIŞIMIZDA BULUŞACAK OLMANIN HEYECANINI YAŞIYORUM"

Tüm Elazığlıları Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışına davet eden Elazığ Bağımsız Milletvekili Adayı Prof. Dr. Yasemin Açık “Birlikte çıkmış olduğumuz bu yolda Pazar günü Elazığlı hemşehrilerimle buluşacak olmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyorum. Bu heyecana sizlerin de eşlik edeceğinden eminim. Seçim Koordinasyon Merkezimizin açılışına bizlere gönül vermiş, şehrine hizmet gelmesi için kalbi heyecanla atan, gönül birlikteliği yaptığımız tüm hemşehrilerimi davet ediyorum. Çıktığımız bu yolda biran olsun benden desteğinizi esirgemeyeceğinizi bilmek bana bir kez daha güç veriyor. Güçlü bir Elazığ için birlikte başaracağız. Pazar günü saat 14.00’de hasretle buluşmak ümidiyle, dualarınızı bekliyorum” dedi.