Abdullah Akın'ın posterleri kaldırıldı

Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Abdullah Akın'ın seçim posterleri gece saatlerinde kaldırıldı.

Abdullah Akın'ın posterleri kaldırıldı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkanı Abdullah Akın tarafından şehrin 3 noktasına asılan seçim pankartları Elazığ Belediyesi’nin talimatıyla dün gece saatlerinde Elazığ Belediyesi İtfaiye Amirliği ekipleri tarafından kaldırıldı.

Abdullah Akın'ın posterleri kaldırıldı

Saadet Partisi tarafından Mustafapaşa Mahallesi, Gazi Caddesi ve Vali Fahribey mülk sahiplerinin izni ile binalara asılan pankartlar sökülürken kamusal alanda asılı olan AK Parti ve diğer partilerin pankartlarına ise dokunulmadı.

"ŞERİFOĞULLARI'NIN PANKARTLARI KAMUSAL ALANLARDA ASILI"

Konuyla ilgili açıklama yapan Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Abdullah Akın; Yol boyunca üst geçitlerde yani kamusal alanlarda Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın seçim pankartları asılı dururken, apartman izni ile astırdığımız 3 adet posterimizi belediyenin söktürmesini kınıyor ve bu çifte standardı kamuoyunun takdirine bırakıyorum” dedi.

Abdullah Akın'ın posterleri kaldırıldı

"KİM NE YAPARSA YAPSIN HEMŞEHRİLERİMİZ İÇİN CANLA BAŞLA ÇALIŞACAĞIM"

Akın açıklamasının devamında şu ifadeleri kullandı; “Neredeyse tüm Elazığ’da Şahin Şerifoğulları da dahil tüm adayların resmi dururken, hatta bazı binalarda bazı siyasilere ait senelerce asılı posterler varken özellikle benim posterlerimin kaldırılmasını ne tür bir endişe yaptırmıştır? Öyle sanıyorum ki neredeyse tüm mahallelerde bulunan yollardaki çukurları, merkezdeki harabe binaları, suları sürekli kesilen mahalleleri, 30 bin kayıtlı işsiz gencin problemlerini, bu şekilde örtmeye çalışıyor! Kim ne yaparsa yapsın işsizlikle, geçim sıkıntısıyla, evsizlikle, sürekli kesilen sularla, delik deşik asfaltlarla boğuşan hemşehrilerimiz için canla başla çalışacağım. Kamuoyu ile paylaştığımız 40 stratejik ve 10 tamamlayıcı olmak üzere 50 projeyi hayata geçirip inşallah Elazığ’ı bölge lideri konumuna taşıyarak hemşehrilerimizin kaynaklarını hemşehrilerimize kazandıracağım. Elazığ Belediyesi birilerinin birilerine hediye edeceği bir il asla değildir. Bundan dolayıdır ki seçim çalışmalarımıza daha büyük bir kuvvet ve özveriyle çalışacağımızı ifade ediyor, hemşehrilerimi saygı ve sevgiyle selamlıyorum.”