Aygen'den ELÇEMDER'e ziyaret

MHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Murat Aygen'den ELÇEMDER'e ziyaret

Aygen'den ELÇEMDER'e ziyaret
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Murat Aygen, seçim çalışmaları kapsamında Elazığ Çemişgezekliler Derneği (ELÇEMDER) üyeleriyle bir araya geldi.

Dernek başkanı Gürkan Öztürk’ün ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda, şehrin geleceği ve gelişimi için önemli konular ele alındı.

Burada konuşma yapan Doç. Dr. Murat Aygen, Elazığ’ın potansiyelini en iyi şekilde değerlendirecek projelerini anlattı ve Çemişgezeklilerin desteklerini istedi. Aygen, "Elazığ için yapacak çok işimiz var. Tarihi dokusu, kültürü ve değerleriyle Çemişgezek'in her bir taşı, bizim için kıymetli. Onları koruyarak ve şehrimizi geleceğe taşıyarak, hep birlikte Elazığ'ı hak ettiği yere getireceğiz." dedi.

Gürkan Öztürk, MHP adayı Aygen'e derneklerine yaptığı ziyaretten ötürü teşekkür ederek, Çemişgezekliler olarak Doç. Dr. Murat Aygen’e başarılar diliyoruz.”diye konuştu.

Toplantının sonunda, karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu ve şehrin kalkınması için yapılabilecek adımlar üzerine kapsamlı bir diyalog gerçekleşti.

Doç. Dr. Murat Aygen ve MHP Elazığ il yönetimi, dernek ziyaretlerini sürdürerek Elazığ'ın dört bir yanındaki vatandaşların talep ve önerilerini dinlemeye devam edeceklerini belirtti.