Bahçeşehir Kolejinden sakatlar derneğine sandalye desteği

Bahçeşehir Koleji başlattığı 'Mavi Kapak ve Plastik Toplama' kampanyası ile Sakatlar Derneği Elazığ Şubesine sandalye desteğinde bulundu.

Bahçeşehir Kolejinden sakatlar derneğine sandalye desteği
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Okul Aile Birliği Başkanı Başak Meral Gündüz yaptığı açıklamada,” Kolejimizde,Master Junior ve Master 6 programı kapsamında ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerimiz ile sosyal sorumluluk projesi olarak mavi kapak ve plastik toplama kampanyası başlattık.Amacımız,çocuklarımızın hayırsever duygularını ön plana çıkarmaktı.Biriktirmiş oldukları kapaklar sayesinde alınan üç tane tekerlekli sandalyeyi Elazığ Sakatlar Derneği Başkanı Metin Fırat’a takdim ettik.

Bahçeşehir Kolejinden sakatlar derneğine sandalye desteği

Bizlerin yanında yer alarak bu desteğe katkıda bulunan başta Bahçeşehir Koleji Kurucusu Harun Yıldıran olmak üzere,yöneticilerimize,öğretmenlerimize, öğrenci ve velilerimize çok teşekkür ediyorum.Bizler engelli hayatın  zorluklarının farkındayız.Her bireyin birer engelli adayı olduğu bilinciyle yapılan bu sosyal sorumluluk projesinin toplumda olumlu yönde bir bilinç uyandırmasını ümit ediyoruz”dedi.

Bahçeşehir Kolejinden sakatlar derneğine sandalye desteği

HER SAĞLAM KİŞİ POTANSİYEL BİR ENGELLİ

Okul Aile Birliği Başkanı Başak Meral Gündüz,”"Her sağlam kişi potansiyel bir engelli düşüncesiyle hareket edip hayatımıza ona göre yön vermeliyiz. Bizde bu düşünce ile kurucumuzla,müdürlerimizle,öğrenci ve velilerimizle Sakatlar Derneğine üç sandalye ve kitaplık aldık.İnşallah ihtiyaç sahibi kardeşlerimize bir nebzede olsa faydamız olur.Engelli kardeşlerimiz için yapılacak ne olursa elimizden geldiğince onların her anlamda yanında olacağız" dedi.