Başkan Şerafettin Yıldırım Sedeftepe köyünde

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, köy ziyaretleri kapsamında merkeze bağlı Sedeftepe (Mığı) köyünde vatandaşlarla bir araya geldi. 

Başkan Şerafettin Yıldırım Sedeftepe köyünde
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Başkan Yardımcıları, Yönetim Kurulu Üyeleri ve teşkilat mensuplarıyla birlikte köyde yaşayan vatandaşların sorunlarını dinleyen Başkan Yıldırım, sorunların çözümüyle ilgili girişimlerde bulundu. 

Başkan Yıldırım’ın ziyaretinden dolayı memnun olduklarını belirten vatandaşlar, AK Parti heyetine teşekkür etti. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde AK Parti siyasetini Elazığ'ın her yerine ulaştırma gayreti içerisinde olduklarını anımsatan Başkan Yıldırım, yalnızca seçim zamanı hizmet götüren bir anlayışı değil, görevde oldukları her an hizmet etmeyi, her zaman vatandaşlarla iç içe olmayı benimsediklerini vurguladı. 

Köylerin iyi bir hale gelmesini ve insanların köylerden şehre değil, şehirlerden köylere göç etmesini çok istediklerini vurgulayan Başkan Yıldırım; "AK Parti Elazığ İl Teşkilatı olarak yoğun bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bugün de merkeze bağlı Sedeftepe Köyünde vatandaşlarımızla buluştuk ardından Seküler Mezrasında bir haneye konuk olduk. Hamd olsun gittiğimiz her yerde büyük ilgi ve teveccühle karşılanıyoruz. Elazığ merkez mahallelerinde, ilçelerde, beldelerde ve köylerde sürekli sahadayız. Tüm teşkilat mensuplarımız 2023 seçimleri öncesinde sahada aktif bir şekilde çalışıyor. Her yere gitmeye çalışıyoruz. Vatandaşlarımızla temasımızı en üst seviyeye ulaştırmaya gayret gösteriyoruz. Asıl olanın gönüllere girmek olduğunun bilincinde hareket ederek bu minvalde saha çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. İnşallah bundan sonraki süreçte de Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'ın belirlediği hedef doğrultusunda ilk günkü azim ve kararlılıkla teşkilatımızla birlikte sahada olmaya devam edeceğiz." şeklinde konuştu.

Bakmadan Geçme