'Bu seçim partilerin değil adayların ve projelerin seçimi'

Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Abdullah Akın, esnaf ve vatandaşlar ile bir araya geldi.

'Bu seçim partilerin değil adayların ve projelerin seçimi'
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Abdullah Akın, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Akın seçim ziyaretleri kapsamında Üniversitesi Mahallesi Namık Çiftçi Caddesi'ni ziyaret etti. Esnafı ve vatandaşlardan yoğun ilgi gören Akın, Elazığ için hazırladığı 40 stratejik 10 tamamlayıcı projeleri hakkında vatandaşlara bilgi verdi.

'Bu seçim partilerin değil adayların ve projelerin seçimi'

Vatandaşlar ise Akın'a yaşadıkları sorunları anlatarak dert yandı.

Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Abdullah Akın yaptığı açıklamada" İnşallah belediye başkanı olursak yetkilerimiz daha geniş olur, her yeri kalkındırırız. Biz inşallah muvafakat olursak kentsel dönüşümü başlattığımız da Allah'ın izniyle sizin işlerinizin önünü alacak kimse yok. Niye ? Çünkü; inşaat demek sizin için malzeme demek" dedi.

'Bu seçim partilerin değil adayların ve projelerin seçimi'

"30 BİN İŞSİZ GENCİMİZE YÖNELİK YENİ İŞ ALANLARI AÇACAĞIZ"

Herkesime yönelik projelerinin olduğunu ifade eden Belediye Başkan Adayı Akın" Bütün gençlerimize iş alanı açacağız.30 bin kayıtlı işsiz gencimiz var. Bu gençlerimiz için çeşitli yatırımlarımız var, o yatırımların hepsi iş demek. Diğer taraftan emekli ağabeylerimiz burada halk ekmek fabrikasını kuracağız, ve her mahalleye en az bir tane ekmek büfesi kurmak suretiyle sizlere ucuz ekmeği buluşturacağız. Diğer taraftan Et ve Balık Kurumu gibi, aynen Konya'daki Torku gibi eti, sütü, peyniri ve tereyağını burada bir fabrika kurmak suretiyle paketleyip sizlere satış noktalarında inşallah ucuza buluşturacağız. Üzerinizdeki geçim sıkıntısını bir nebze inşallah almış olacağız"diye ifade etti.

'Bu seçim partilerin değil adayların ve projelerin seçimi'

"TEMEL BELEDİYECİLİK HİZMETLERİNİ EKSİKSİZ YÜRÜTECEĞİZ"

Belediyenin asli görevlerinin eksiksiz yürütülmesi için gereken çalışmaların yapılacağını belirten Akın" Tabi bu yoldu, suydu gibi bir takım hizmetleri söylemiyorum. Asfaltı olmayan bir belediye olmaz, her yer çukurlarla dolu. Maalesef şu kesintilerinden geçilmiyor. Dolayısıyla bu temel hizmetleri de yapacağız" dedi.

'Bu seçim partilerin değil adayların ve projelerin seçimi'

"HER SORUNA VE HER KESİME YÖNELİK PROJE TABANLI HİZMET EDECEĞİZ"

31 Mart seçimlerinin partilerin değil adayların seçimi olduğunu ifade eden Akın"Memleketimizin durumu ortadadır. Benden başka hiç bir projesi olan bir aday yoktur. Bizim halk ekmek fabrikasından türün kentsel dönüşüm olmak üzere her alana ait projelerimiz var. Bunları yapacağız inşallah. Bu seçim partilerin seçimi değil adayların seçimidir. O yüzden bu seçimde ne olur ? Adaya oy verelim. Beğendiğiniz bir varsa, projeleri olan ve liyakatli ise gerçekten düşünüyorsanız oy verin. Ama haketten de yoksa da sizlerden destek istirham ediyorum. Evleneceksin yarın nasıl alışveriş yapacaksın? Nasıl sevdiğin kızı alacaksın. Mümkün mü? Ondan sonra bunalıma girecksin. Biz inşallah sizlere iş alanı açacağız, söz veriyorum. Belediye seçimine giriyoruz 40 tane projemiz var. İnşallah bu projeleri yapacağız ve size iş alanları açacağız. Partizanlık yok.Bu seçim partilerin seçimi değil adayların seçimi kim liyakatli ise kimin elinde projesi varsa destekleriseniz bu sıkıntılardan inşallah hep birlikte kurtulmuş oluruz. Hepinize teşekkürlerimi arz ediyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum." diye konuştu.