Elazığ'da korkunç iddia!

Elazığ'ın Palu İlçesi'nde yaşayan 26 yaşındaki Mustafa Yılmaz'dan bir haftadır haber alınamıyor.

Elazığ'da korkunç iddia!
TAKİP ET Google News ile Takip Et

İddiaya göre, Elazığ’ın Palu İlçesinde yaşayan 1997 doğumlu 26 yaşındaki Mustafa Yılmaz’dan yaklaşık bir haftadır haber alınamıyor.

Edinilen bilgiye göre, Elazığ'ın Palu ilçesinde yaşayan Mustafa Yılmaz, geçtiğimiz günlerde teyzesi kocasının (eniştesi) kardeşinin (eniştenin kardeşi) 21 yaşındaki N.N.Y. adlı kızını kaçırdı.

Olayın ardından Mustafa Yılmaz’ın ailesi ile karşı aile arasında gergin anlar yaşandı.

Babası Mahir Yılmaz’ın iddiasına göre; 21 Ocak 2023 tarihinde teyzesi oğlu olan 25 yaşında O.Y. ile görüşen Mustafa Yılmaz’dan bir daha haber alınamadı.

Mustafa Yılmaz’ın babası Mahir Yılmaz, oğlunun kaybolması ile ilgili kolluk kuvvetlerine başvurdu. 

Elazığ'da korkunç iddia!

BABA YILMAZ'DAN AÇIKLAMA

Mahir Yılmaz, yaptığı açıklamada, “Oğlum bacanağımın kardeşinin kızını kaçırdı. Biz karşı tarafla görüştük, bir aracı bulup orta yol bulmak istedik. Ama olumlu yanıt alamadık. Oğlum bundan 6-7 gün önce teyzesinin oğluyla gitti geldi, gitti geldi. Güvenini kazandıktan sonra. Arabaya atmış götürmüş karşı tarafa teslim etmiş. MOBESE kameralarına yansımış. Emniyete tüm birimlere başvurmuş durumdayız. Polisler araştırmasını yapıyor. Bütün takipleri yapıyor. Kızın babasıyla ve kardeşleriyle görüştük. Biz bilmiyoruz dediler. Ne yapmışsa onlar yapmış” ifadelerine yer verdi.