ETSO Başkanı İdris Alan'a, ziyaretçi yoğunluğu

12 Kasım tarihinde gidilen Meslek Komitesi seçimleri sonucunda, Başkanlık görevine seçilen ve 21 Kasım Pazartesi günü göreve başlayan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan'a tebrik ziyaretleri yoğun şekilde sürüyor. 

ETSO Başkanı İdris Alan'a, ziyaretçi yoğunluğu
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Ziyaretlerde il protokolü, STK’lar ve Üyelerin yoğun teveccühlerime minnettar olduklarını belirten Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan; “Ziyaretlerde İl Protokolümüz, STK’larımız, paydaşlarımız ile yapacağımız ortak çalışmalar hakkında bilgi alışverişleri gerçekleştirirken, Üyelerimize de yapılacak çalışmalar hakkında bilgiler veriyoruz ve onların kıymetli görüşlerini dinliyoruz. Bu gibi önemli kuruluşlarda her zaman tebrik ziyaretleri; Üyelerimize temas etme, görüş alış-verişi yapma noktasında çok kıymetli olmakla beraber uzunca bir süre alıyor.

ETSO Başkanı İdris Alan'a, ziyaretçi yoğunluğu

Ancak biz bu yoğunluğu ayrı bir güzellik olarak değerlendiriyor ve Yönetimimiz ile birlikte değerlendirmelerimizi ve planlarımızı uygulama noktasında mesai sonraları sık sık bir araya gelerek istişarelerde bulunuyoruz. Bu koltuk, mesai koltuğu değildir, gece-gündüz Elazığ’ımız için çalışıyoruz.

ETSO Başkanı İdris Alan'a, ziyaretçi yoğunluğu

Nazik ziyaretleri için, Türkiye Cumhuriyeti Kamu Başdenetçisi Sayın Şeref Malkoç Beyefendiye, Sayın Milletvekillerimiz Sn. Metin Bulut’a Sn.Zülfü Demirbağ’a, 23. ve 26. Dönem Milletvekilimiz Sn.Tahir Öztürk’e, İl Emniyet Müdürümüz Sn.Celal Sel’e AK Parti İl Başkanı Sn.Şerafettin Yıldırım’a İl Özel İdare Genel Sekreterimiz Ali Şiş ve ekibine, Siyasi Partilerimizin kıymetli İl ve İlçe başkanları ve yönetim kurulu üyelerine, STK’larımıza , İş dünyamızın önemli temsilcileri ve değerli üyelerimize çok teşekkür ediyorum.” dedi