'İlimizin sorunlarını çözmek için bu göreve talip oldum'

Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Abdullah Akın, seçim çalışmaları kapsamında kamu kurum ziyaretlerine devam ediyor.

'İlimizin sorunlarını çözmek için bu göreve talip oldum'
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Abdullah Akın seçime sayı günler kala kamu kurum ziyaretlerine aralıksız devam ediyor.

Akın bu kapsamında Elazığ Milli Eğitim İl Müdürlüğünü ziyaret ederek kurum çalışanlarına projelerini anlatıp 31 Mart seçimlerinde yetki istedi. Birileri A partisi ve B partisi mi olsun derken,  birileri de hakikatten aday uygun mu? Liyakatli mi? Projeleri var mı? Diye bakıyor. Sizin gibi objektif ve realist düşünen insanlardan tabiki umudumuz çok daha fazla.

Projelerimizi üç aşağı beş yukarı duymuşsunuzdur ve beni de tanıyorsunuzdur diye tahmin ediyorum. Sizlerden destek istemeye geldim. Hayırla şer gün gibi ortada. Memleketimizin sorunları hayli fazla. Ama sorun varsa çözümde var. Allah dermansız dert vermemiş. Yetki verdiğiniz andan itibaren inşallah bu sorunları çözeceğiz.

Belediye meclis üyesi kadromuzda iki tane eğitimciye yer verdik. Eğitimcilerimizi de önemsiyoruz. 3 aydır sahada projelerimizi anlatıyoruz, ama yinede işi şansa bırakmadım projelerimizi size arz edip sizden destek ve yetki istemeye geldim “dedi.

Seçim çalışmalarına aralıksız devam ettiğini ifade eden Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Abdullah Akın “Seçim arefesindeyiz inşallah sizlerden destek bekliyoruz. Memleketimizin hakikaten daha iyi bir noktaya gelmeye ihtiyacı var.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanları Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Abdullah Akın'a seçimlerde başarılar diledi.