Keban Belediyesi ile Hizmet-İş arasında toplu iş sözleşmesi

Hizmet-İş Sendikası Elazığ Şube Başkanı Mustafa Bahçeci, iş yeri ve üye ziyaretleri ile toplu-iş sözleşmelerine  devam ediyor.

Keban Belediyesi ile Hizmet-İş arasında toplu iş sözleşmesi
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Başkan Bahçeci, Başkan Yardımcısı Gökhan Arpa ve yönetim kurulu üyeleri Yazıkonak Belediyesini ziyaret ederek üyelerine yönelik asgari ücret, gelir vergisi dilimleri, toplu iş sözleşmesi süreçleri ile bilgilendirme yaparak soru, sorun ve talepleri dinlediler.

Hizmet İş Başkanı Mustafa Bahçeci ve yönetim kurulu üyelerinin bir sonraki durağı Keban Belediyesi oldu.
Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı’yı makamında ziyaret eden Hizmet-İş Şube Başkanı Mustafa Bahçeci,  Şube Başkan Yardımcıları Gökhan Arpa ve Ahmet Doğan ile şube uzmanı Öner Öztürk, daimi ve süresiz sözleşmeli işçilere ait toplu iş sözleşmesini imzaladılar. 

Keban Belediyesinde çalışan işçilerin mali ve sosyal hakların da %100’e yakın kazanım elde ettiklerini dile getiren Hizmet İş Elazığ Şube Başkanı Mustafa Bahçeci; “Toplu iş sözleşmesinde üyelerimizin beklediği oranda bir zam yapmak suretiyle alın teri ve emeğe verdiği değerden ve personeline olumlu yaklaşımlarından dolayı Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı’ya teşekkür ediyoruz. Keban Belediye Başkanımız Sayın Fethiye Atlı, ilçeye yaptığı hizmetlerle ilçe halkının takdirini kazandığı gibi toplu iş sözleşmesinde personeline verdiği sosyal haklarla bu başarılarda alın teri ve emeğe saygıyı somut olarak ortaya koymuştur. Yaptığımız toplu iş sözleşmesinin Keban Belediyesi çalışanlarına ve Hizmet-İş ailemize hayırlı uğurlu olsun” dedi.