MHP adayı Aygen, seçim çalışmalarını sürdürüyor

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan adayı Doç. Dr. Murat Aygen, seçim çalışmalarını sürdürüyor.

MHP adayı Aygen, seçim çalışmalarını sürdürüyor
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan adayı Doç. Dr. Murat Aygen,  yerel seçimler öncesinde kentteki esnaflarla birebir görüşmeler yapmak üzere Hürriyet Caddesi ve Muammer Çorbacıoğlu Caddesi’nde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Şehrin ticari hayatının kalbinde yer alan bu bölgelerdeki esnaflarla sohbet eden Aygen, onların dile getirdiği sorunları ve önerileri dinleyerek, esnafla dayanışmanın önemini vurguladı.

Esnaf ziyaretlerinde, yerel ekonominin canlandırılması ve Elazığ’ın ticaret potansiyelinin maksimize edilmesi konularına değinen Aygen, seçilmesi halinde bu konulara öncelik vereceğinin altını çizdi. Esnaf ve vatandaşların sorunlarına kalıcı çözümler üretme sözü verdi.

Doç. Dr. Murat Aygen’in ziyaretleri, esnaflar tarafından olumlu karşılandı. Bir çok esnaf, şehrin ekonomik ve sosyal sorunlarına dikkat çekerken, Aygen’in bu sorunlara vakıf olması ve çözüm odaklı yaklaşımı memnuniyetle karşılandı.

Aygen, ziyaretlerin ardından yaptığı açıklamada, "Elazığ’ın her bir ferdi bizim için değerli ve onların sorunlarını, beklentilerini yakından bilmek, çözüm üretmek bizim asli görevimiz. Esnafımızla kurduğumuz bu samimi diyalog, şehrimizin daha ileriye gitmesi için atılacak adımların temelini oluşturacak" dedi.

Aygen, seçim öncesinde benzer temaslara devam edeceğini ve Elazığ’ın dört bir yanındaki vatandaşların sesine kulak vereceğini belirtti.