MHP lideri Bahçeli Cumhurbaşkanı adayını açıkladı

MHP Lideri Devlet Bahçeli, MYK sonrası önemli açıklamalarda bulundu. Bahçeli, 'Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan'dır. Erdoğan'ın seçilmesi için olağanüstü çaba sarf edilecektir' dedi.

MHP lideri Bahçeli Cumhurbaşkanı adayını açıkladı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

MHP GENEL BAŞKANI BAHÇELİ'NİN AÇIKLAMALARINDAN SATIR BAŞLARI:

Partimiz 2023'e kilitlenmiştir. Algı operasyonları, linç kampanyaları, 2023 yılının ümitlerini asla kıramayacaktır. Kılıçdaroğlu için 2023, bitiş ve tasfiye yılı olacaktır. Artık saklanacak ve kaçacak durumu kalmamıştır. Ne yaman çelişkidir ki Yunanistan'ın tahrikleri CHP'nin gündeminde yoktur.

SEÇİME HAZIRIZ, ADAYIMIZ ERDOĞAN

MHP 2023 seçimlerine hazırdır. Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan'dır.  Erdoğan'ın seçilmesi için olağanüstü çaba sarf edilecektir.

YUNANİSTAN'IN S-300 TACİZİ

Karşılıksız ve yaptırımsız bırakılmamalıdır.

SOSYAL MEDYADA DENETİM ŞARTTIR

Hiç kimse yürüyüşümüzü engellemeyecektir. Son gelişmeler göstermiştir ki sosyal medyanın mutlak suretle denetim altına alınması şarttır. Bunun yanı sıra ahlaki ve hukuki açıdan sınırlandırılması hayat memat konusudur. 1 Ekim 2022 tarihinde TBMM çalışmalarına başlar başlamaz hazırlığı büyük oranda tamamlanmış olan sosyal medya düzenlemesi kanunlaştırılmalıdır. İnsanların özel hayatlarının siyaset malzemesi yapılması vahim bir ahlaksızlıktır. Milli güvenliğimiz sosyal medyada tahrip edilmemelidir.