Milletvekili Bulut'tan MEM İl Müdürü Yiğit'e ziyaret

Elazığ AK Parti Milletvekili Metin Bulut, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yiğit'e ziyarette bulundu.

Milletvekili Bulut'tan MEM İl Müdürü Yiğit'e ziyaret
TAKİP ET Google News ile Takip Et

AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut,  İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yiğit'i ziyaret etti.

Ziyareti sonrası açıklamalarda bulunan Milletvekili Bulut ''İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Mehmet Yiğit’i İl Müdürlüğün’de ziyaret ettik. Bu vesilesiyle eğitim camiamıza önümüzdeki eğitim öğretim yılında başarılar ve kolaylıklar diliyorum. 

İlimizde yenilenen okulların yanında inşası devam eden ve yeni inşa edeceğimiz okullar var. Milli Eğitim Müdürlüğü İl Hizmet Binası, öğretmenevi de inşaa programı kapsamında olan projeler arasında. Milli Eğitim İl Müdürlüğümüz şehrimizin eğitim altyapısını teknik ve fiziki açıdan güçlendirmek için bir çok proje yönetiyor. Tüm bu projelerin bir an önce nihayetlenmesi için birlikte çalışıyoruz.

Milli Eğitim İl Müdürlüğümüzü ziyaretimizde yürütülen çalışmalar ile ilgili genel değerlendirme yapma imkanı bulduk. Bakanlık ve ilgili kurumlar nezdinde yürüttüğümüz çalışmalar projelerde ciddi mesafe almamızı sağladı. Özellikle yeni okulları şehrimize kazandırmak için tüm süreci titizlikle ve yakından takip ettiğimizin bilinmesini istiyorum. Milli Eğitim İl Müdürümüz Sn. Mehmet Yiğit’e ve mesai arkadaşlarına muvaffakiyetler diliyorum.

Bakmadan Geçme