Milletvekili Bulut ziyaretlerine devam ediyor

AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, önce İl Tarım ve Orman Müdürlüğünü ziyaret etti, sonra Palu'da gençlerle bir araya geldi.

Milletvekili Bulut ziyaretlerine devam ediyor
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Elazığ Milletvekili Metin Bulut, İl Tarım ve Orman Müdürü Ali Kılıç’ ı makamında ziyaret etti. Bulut, ziyarette yaptığı açıklamada, Elazığ'ın tarım ve hayvancılık alanında önemli bir potansiyele sahip olduğunu, bu alanlarda hayata geçirilen bir çok projenin takipçisi olduklarını, tarım ve hayvancılıkta verimliliği ve sürekliliği arttırmak için ilgili kurumlarla birlikte hareket ettiklerini soyledi.

Bulut, şöyle konuştu: "Tarım ve Orman İl Müdürlüğümüzü ziyaret ettik. Tarım İl Müdürümüz Ali Kılıç Bey’in şahsında tüm müdürlük çalışanlarına başarılar ve kolaylıklar diliyorum. İlimizde hububat, meyvecilik, endüstriyel bitki üretimi, hayvancılık, su ürünleri üretimi gibi bir çok alanda üretim yapılıyor. Tarım ve hayvancılık alanlarının bir çok kolunda üretim faaliyetleri var. Tarımda verimliliğin arttırılması için il müdürlüğümüz bir çok proje yürütüyor. Bizler de bu projelerin yakın takipçisiyiz. Tarım ürünleri, hayvancılık ve su ürünlerinde gelişen bir potansiyelimiz var. Tarım alanında çiftçimizi, köylümüzü destekliyoruz. “Besi Organize Sanayi” hayvancılık alanında ilimizi bölgede öne çıkaracak önemli bir projemiz. Su ürünleri üretiminde 25 bin ton üretim ile iç su ürünlerinde alabalık yetiştiriciliğinde ilk sıradayız.

Tarımda hayvancılıkta verimliliği ve sürekliliği arttırmak için ilgili kurumlarla birlikte hareket ediyoruz" dedi.

BULUT, GENÇLERLE BİRARAYA GELDİ

Milletvekili Metin Bulut, Elazığ’a her gelişinde farklı programlar vesilesiyle gençlerle bir araya gelmeye çalıştığını belirterek, gençlere yönelik sosyal ve kültürel etkinler yapmayı sürdüreceklerini kaydetti. 

Milletvekili Bulut ziyaretlerine devam ediyor

Palu ilçesinde gençlerle keyifli bir zaman geçirdiklerini ifade eden Bulut, “Her ilçemizde öğrenci gruplarını Ankara’da Türkiye Büyük Millet Meclisinde misafir etmiştik. Gençlik kampları gençlik gezileri gençlik eğitim organizasyonları gençlere yönelik sosyal ve kültürel etkinlikler yaptık yapmaya da devam edeceğiz. İlk etapta ilçelerimizde yaşayan gençlerimizle 200 kişilik gruplar halinde dağ doğa yürüyüşleri, piknik ve söyleşiler gerçekleştireceğiz. Gençlerimizle program yapmak bizleri de genç ve diri tutuyor. Gençlerimize müteşekkirim. Önümüzdeki dönemde ilçelerimizde belgelerimizde ve şehir merkezimizde farklı programlar vesilesiyle gençlerimize sürekli bir araya geleceğiz. Palu’daki programımıza katılan gençlerimize ayrıca teşekkür ediyorum. Sağ olsunlar var olsunlar.” Dedi.

Bakmadan Geçme