Vali Toraman, GSB Elazığ Yurtlarını gezdi 

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman, Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren ile birlikte yurtları gezerek son hazırlıkları yerinde inceledi. 

Vali Toraman, GSB Elazığ Yurtlarını gezdi 
TAKİP ET Google News ile Takip Et

2022-2023 Eğitim-Öğretim yılının başlaması ve GSB Elazığ Yurtlarının öğrenci kabulüyle birlikte, bakım onarım ve revize çalışmaları devam ediyor. Vali Dr Ömer TOroman Sare Ana, Harput ve Fethi Sekin Yurtlarında yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Vali Toraman, GSB Elazığ Yurtlarını gezdi 

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada; "yeni eğitim öğretim dönemine hazırız. İlimizi tercih eden öğrencilerimiz eğitim döneminin başlamasıyla birlikte şehrimize geliyorlar, Yurtlarımızda kalacak olan öğrencilerimiz kayıt için geliyorlar.

Sayın Valimize alakalarından dolayı müteşekkiriz, sürecin başından itibaren sonuçların açıklamasına kadar yakinen takip ettiler, 1. Faz yerleştirme sonuçlarının açıklanması ile birlikte Elazığ’da Yedeksiz olarak yerleştirmeler yapıldı. Her ihtimale karşı da İlimizde bulunan misafirhaneler hazırlandı, gerekli hazırlıklarımızı ve çalışmalarımızı yaptık.

Vali Toraman, GSB Elazığ Yurtlarını gezdi 

Öğrencilerimizin daha konforlu bir ortamda kalmaları adına yenilikçi ve güzel işler ortaya çıkardık ve yeni dönemi karşılıyoruz. Bu anlamda da Yurt başvuruları ve sonuçların açıklanmasına kadar da yakinen konuyla ilgilenen ve bugünde siz değerli basın mensuplarının görüntü aldığı üzere Sayın Valimiz Dr. Ömer Toraman ile birlikte Yurtlarımızı gezdik. Sayın Valimize alakalarından dolayı teşekkür ediyor, yeni dönemde personellerimize özverili çalışmalarından dolayı kolaylıklar diliyoruz." ifadelerine yer verdi.