'Vatandaşlarımız tarafından verilen yetki ile sorunları çözeceğiz'

SP Elazığ Belediye Başkan Adayı Akın seçim çalışmaları kapsamında Sürsürü ve Ataşehir mahallesi'ndeki vatandaşlar ve esnafla buluştu.

'Vatandaşlarımız tarafından verilen yetki ile sorunları çözeceğiz'
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Abdullah Akın seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Başkan adayı Akın Sürsürü ve Ataşehir mahallesi'ndeki vatandaşlar ve esnafla buluştu.Projeleri hakkında bilgilendirmelerde bulunan Akın"Sorunları inşallah alacağımız yetki ile çözebiliiriz. Yetkiyi siz vereceksiniz, hizmeti biz yapacağız"dedi.

Saha çalışmaları kapsamında mahalle gezilerini aralıksız sürdüren Saadet Elazığ Belediye Başkan Adayı Abdullah Akın" Memleketimizin birçok sorunu var inşallah onları çözeceğiz.Doğukent Hilalkent tramvay hattı, kentsel dönüşüm, örnek mahalle, halk ekmek fabrikası gibi bir sürü projemiz var. Sorunları inşallah alacağımız yetki ile çözebiliiriz. Yetkiyi siz vereceksiniz, hizmeti biz yapacağız.Sehiriçi ulaşımını rahatlatmak için tramvay hattı ile birlikte birçok noktaya yönelik üst geçit projemiz var. Şehirdeki sorunların farkındayız ve ekibimizle yaptığımız  çalışmalar neticesinde sorunları giderecek projelerimiz mevcut" diye konuştu.