GSB Elazığ yurtları yeni döneme hazırlanıyor

2021-2022 eğitim-öğretim döneminin sona ermesiyle birlikte yurtlarda başlatılan bakım onarım ve peyzaj çalışmalar ile yeni döneme hazırlanıyor.

GSB Elazığ yurtları yeni döneme hazırlanıyor
TAKİP ET Google News ile Takip Et

SB Elazığ Yurtlarında kontenjan sayısı 9 bin 49 kişi ve bu bağlamda da yurtların sosyal anlamda gençlerin vakit geçirebileceği bir ortama dönüşmesi büyük önem arz ediyor. Elazığ gençlik ve spor il müdürlüğü de bu konu da gerek dönem içi yaptığı çalışmalarla yeni dönem de gelecek öğrenciler için Kampüs içerisinde yer alan Harput ve Sare Ana ve en büyük erkek yurdu olan Ahmet Kabaklı Öğrenci yurdunda bakım onarım ve peyzaj çalışmalarını sürdürüyor. Ahmet Kabaklı öğrenci yurdunda mevcut odalar revize edilerek eğitim odaları, genç ofis ve kütüphaneye dönüştürülecek akabinde Harput ve Sare Ana öğrenci yurtlarında yemekhaneler ve peyzaj çalışmaları ile öğrencilere daha uygun bir ortam haline dönüştürülecek. 

GSB Elazığ yurtları yeni döneme hazırlanıyor

Yapılan çalışmalara dair açıklamalar da bulunan İl Müdürü Abdulsamet Eren ''Yeni bir eğitim öğretim döneminde Yurtlarımızın kapılarını tekrar şehrimizde okuyan gençlerimiz için açacağız. Öğrencilerimizin daha konforlu ve sosyal donatılarla birlikte verimli vakit geçirebilmesi imkanlardan faydalanabilmesi adına ve sıklıkla vakit geçirdikleri noktalarda yaptığımız çalışmalara Harput ve Sare Ana yurdumuz da yemekhane bakım onarım ve peyzaj çalışmaları ile Ahmet kabaklı yurdumuzda odalarımızı revize ederek eğitim odaları, genç ofis ve kütüphane kazandırıyoruz. Yeni dönemde gelecek gençlerimiz için inşallah hazır hale getireceğiz'' ifadelerine yer verdi.

GSB Elazığ yurtları yeni döneme hazırlanıyor

Bakmadan Geçme